Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Holiday home Rajecke Teplice II Rajecké Teplice. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Rajecké Teplice může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Holiday home Rajecke Teplice II Rajecké Teplice rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Rajeckých Teplicích dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Holiday home Rajecke Teplice II

Rajecké Teplice
013 13 Rajecké Teplice, Slovensko

Sdílejte ubytování              

Prázdninový dům Rajecké Teplice II se nachází v Rajeckých Teplicích, necelý 1 km od termálních lázní Rajecké Teplice a 12 km od hradu Lietava. Nabízí přístup do plně vybavené kuchyně. Dům má 2 ložnice a obývací pokoj s TV. Ubytování je vzdálené 109 km od Letiště Piešťany.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Holiday home Rajecke Teplice II Rajecké Teplice