Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Apartmány Rajecká Dolina Rajecké Teplice. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Rajecké Teplice může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmány Rajecká Dolina Rajecké Teplice rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Rajeckých Teplicích dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Apartmány Rajecká Dolina

Rajecké Teplice
Kľače 13, 01319 Rajecké Teplice, Slovensko

Sdílejte ubytování              

Apartmány Rajecká Dolina se nachází v Kľače, 3 km od lázeňského města Rajecké Teplice, a nabízí plně vybavené apartmány, malý venkovní bazén a gril v zahradě. V celé budově je k dispozici bezplatné Wi-Fi a na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. Apartmány Rajecká Dolina zahrnují plně vybavený kuchyňský kout, posezení se satelitní TV a vlastní koupelnu. Některé pokoje mají velkou terasu. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen 200 metrů odtud a k restauraci jsou to 3 km. Možnost jízdy na koni je dostupná do 1 km a lyžařské středisko Rajecká Lesná se nachází 12 km od apartmánů. Na autobusové a vlakové nádraží se dostanete pěšky během 5 minut.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Apartmány Rajecká Dolina Rajecké Teplice