Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Wellness Hotel Diplomat Rajecké Teplice. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Rajecké Teplice může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Wellness Hotel Diplomat Rajecké Teplice rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Rajeckých Teplicích dole na stránce.


Průměrné hodnocení 0 %

Wellness Hotel Diplomat

Rajecké Teplice
1. Maja 460/14, 01313 Rajecké Teplice, Slovensko

Sdílejte ubytování              

Moderní Wellness Hotel Diplomat se nachází v národním parku Malá Fatra a nabízí krytý bazén a luxusní apartmány s velkými terasami orientovanými na jih. Vybírat můžete z bohaté nabídky sportovních a relaxačních aktivit, které představují kombinaci soukromí, luxusu a vynikajících služeb. Hotel Diplomat se vyznačuje pohostinností vysokého standardu a uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Hotel má restauraci nabízející jedinečný gastronomický zážitek a V.I.P. bar s výběrem kulinářských specialit, který je ideálním místem pro speciální večírky. Relaxaci těla a ducha si můžete dopřát ve wellness centru se saunami, bazénem, tropickým deštěm a menším vodopádem. V ceně ubytování je vstup do relaxačního bazénu a wellness zóny na 2 hodiny denně na osobu. Lázeňské město Rajecké Teplice, obklopené pohořím Malá Fatra, je velmi populární rekreační turistickou oblastí s termálními bazény a širokou nabídkou lázeňských služeb.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Wellness Hotel Diplomat Rajecké Teplice